صفحه نخست عضویت درباره ما تماس با ما

همکاری در انتشار مطلب و ارسال مقاله برای درج در سایت انجمن

همکاری در انتشار مطلب و ارسال مقاله برای درج در سایت انجمن


در راستای همکاری و تعامل میان اعضای محترم انجمن صنفی مهندسان معمار یزد و با توجه به هدف متعالی انجمن در بوجود آوردن بستری مناسب جهت توسعه علوم معماری و با امکانی که در سایت مهیا شده است، عزیزان و اعضای گرامی میتوانند مطالب و مقالات معماری خود را جهت درج در سایت برای ما ارسال نمایند این امکان فقط مخصوص اعضای رسمی انجمن میباشد . دوستان و عزیزانی که تمایل به همکاری و درج مطلب در سایت، جهت پر بارتر شدن انجمن و ارتقای سطح معماری شهر و دیارمان، همچنین انتقال تجربیات و مطالب مفید معماری به سایر همکاران و علاقه مندان به فن مهندسی معماری را دارند میتوانند با ورود به سایت از بخش کاربری نسبت به ارسال مقاله و مطلب معماری خود اقدام نمایند . لازم به ذکر است انجمن صنفی معماران یزد در مورد درج یا عدم درج مطلب ارسالی از سوی شما کاملا مختار میباشد و مطالب بعد از بررسی در سایت انجمن،جهت نمایش عمومی انتشار خواهد یافت همچنین مطالب برگزیده جهت انتشار در نشریات معماری معتبر ایران و یزد نیز ارسال خواهد شد .

روش درج مطلب در سایت

جهت سهولت ارسال مطلب در سایت انجمن سامانه ارسال مطلب هم اکنون در دسترس اعضای محترم قرار داده شده است بدین صورت که در صفحه نخست سایت در بخش ورود اعضا با استفاده از شماره عضویت و کد ملی میتوان وارد قسمت کاربری خود شده و در قسمت مدیریت کاربری در قسمت ارسال مطلب مقالات و مطالب علمی مرتبط با معماری را درج و نسبت به ارسال آن اقدام نمایید همچنین امکان درج تصویر ، فیلم و فایل نیز در شرایط خاص و محدود جهت رفاه حال کاربران مهیا شده است .

همکاری در انتشار مطلب و ارسال مقاله برای درج در سایت انجمن


راهنمای درج مطلب

لطفا جهت درج مطلب خود مطابق شکل عمل فرمایید بدین صورت که ابتدا عنوان مطلب را درج و بر روی گزینه مطلب مشابه کلیک کنید در صورتی که مطلب مشابه ای در سایت یافت نشد میتوانید نسبت به ارسال مطلب خود اقدام نمایید .
بعد از درج عنوان میبایست موضوع مطلب که ارسال مقاله است را از بخش مربوطه انتخاب و بعد نسبت به درج مطلب خود در قسمت متن مطلب اقدام فرمایید.
از قسمت ویرایشگر بخش متن مطلب میتوانید جهت ویرایش متن خود و همچنین درج تصویر و فایل اقدام فرمایید .
در انتهای کار با کلیک بر روی ارسال، مطلب شما برای ما ارسال و بعد از بررسی جهت درج در سایت اقدام خواهد شد .

همکاری در انتشار مطلب و ارسال مقاله برای درج در سایت انجمن


همکاری در انتشار مطلب و ارسال مقاله برای درج در سایت انجمن


درصورت اشکال در عملکرد سایت یا داشتن سوال میتوانید از قسمت نظرات سوال و یا مطلب خود را درج نمایید .
  • نویسنده: 394-1-0050
  • تاریخ:13-04-1395, 09:59
  • دفعات مشاهده: 778

مطالب مرتبط

درج نظرات شما

نام شما: *
ایمیل شما: *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی: عکس خوانده نمی شود
درج کد امینتی: