صفحه نخست عضویت درباره ما تماس با ما

نرم افزار Autocad

نرم افزار Autocad

اتوکد (به انگلیسی: AutoCAD) نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو و سه بعدی را دارند.
AutoCAD از شرکا معظم Autodesk از اوایل دهه‌ی 80 میلادی چنان نمایش قدرتمندی داشته که به نرم‌افزارهای دیگر مجالی برای خودنمایی نداده است. Autodesk با انتشار هر ویرایش از این نرم‌افزار، قابلیت‌های جدید مورد نیاز کاربران را در آن گنجانده و نواقص ویرایش قبلی را برطرف کرده است. این گونه است که با گذشت بیش از سه دهه از انتشار اولین نسخه‌ از AutoCAD، با نرم‌افزاری کم نقص مواجه‌ هستیم که برای انجام وظایف با سرعت و دقت بسیار بالا بهینه‌سازی شده است و جامعه‌ی پرشمار کاربرانش از آن در رشته‌های مختلف صنعت استفاده می‌کنند.
نرم افزار Autocad

نرم افزار Autocad


AutoCadاز همان ابتدا برای ترسیم نقشه‌های دو بعدی معماری مورد استفاده قرار گرفته است و اکنون به نرم‌افزار پایه‌ی معماری تبدیل شده است زیرا نسبت به نرم‌افزار‌های دیگر این رشته روند یادگیری ساده‌تری دارد و از خروجی این نرم‌افزار می‌توان به عنوان نقطه‌ی شروع در نرم‌افزار‌های دیگر مانند 3Ds Max و Revit استفاده کرد. اما متأسفانه اکثر مهندسین و دانشجویان معماری، پایه‌ای بودن این نرم‌افزار را به حساب سطحی بودن آن می‌گذارند و از یادگیری اصولی و درست آن شانه خالی می‌کنند. نتیجه‌ی این تفکر اشتباه این است که اکثر نقشه‌های موجود با وجود ظاهر درست و مرتب، دارای مشکلات اساسی هستند که به عنوان مثال تهیه‌ی پلات با مقیاس صحیح و خصوصاً استفاده‌ از این نقشه‌ها برای مدل‌سازی سه بعدی را به یک کابوس بدل می‌کند.( شخصاً در بیش از 80% درصد پروژه‌های سه بعدی سازی ترجیح می‌دهم نقشه‌ی AutoCAD را دوباره از ابتدا ترسیم کنم)
تسلط بر AutoCAD برای یک معمار مانند سواد خواندن و نوشتن است بر این اساس انجمن صنفی معماران یزد با ارائه نسخه های متعدد از این نرم افزار در این پایگاه اطلاع رسانی قصد دارد تا ضمن آشنایی دوستان و همکاران گرامی با این نرم افزار دسترسی شما عزیزان به نسخه های به روز را فراهم آورد
به همین خاطر امروز نسخه نهایی این نرم افزار را برای شما جهت دانلود قرار میدهیم .

Autodesk AutoCAD 2017

اتوکد نسخه نهایی 2017


نسخه 32 بیتی
دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 700 مگابایت
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 700 مگابایت
دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 391 مگابایت

نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 700 مگابایت
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 700 مگابایت
دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 700 مگابایت
دانلود پارت 4 با لینک مستقیم و حجم 317 مگابایت


آپـدیـت هـــــای ارائـــــه شــــده
دانلود Hotfix 1

نسخه مخصوص معماران
Autodesk AutoCAD Architecture

نسخه 32 بیتی
دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 628 مگابایت


نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با لینک مستقیم و حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 2 با لینک مستقیم و حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 3 با لینک مستقیم و حجم 1 گیگابایت
دانلود پارت 4 با لینک مستقیم و حجم 220 مگابایت
  • نویسنده: 394-1-0050
  • تاریخ:2-09-1394, 09:58
  • دفعات مشاهده: 612

مطالب مرتبط

درج نظرات شما

نام شما: *
ایمیل شما: *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی: عکس خوانده نمی شود
درج کد امینتی: