صفحه نخست عضویت درباره ما تماس با ما

مدیر اجرایی انجمن

مدیر اجرایی انجمن

هیئت مدیره انجمن صنفی مهندسان معمار استان یزد در جهت نیل به اهداف و اجرایی نمودن برنامه های مطرح اساسنامه در نظر دارد فردی را به عنوان مدیر اجرایی دعوت به همکاری نماید. وظایف کلی این مدیریت به شرح زیر است:
1- تشکیل کارگروه های چهارگانه انجمن و مدیریت آن در جهت انجام وظایف، طبق راهبردهای هیئت مدیره.
2-جذب حامی و مشارکت با سازمان ها و نهادها در جهت انجام وظایف انجمن
3-تعریف فعالیتهایی که ضمن پیشبرد اهداف و کارکردهای انجمن تامین منابع مالی لازم برای مجموعه مدیریت اجرایی و وظایف ذاتی انجمن را با استفاده از پتانسیل های انجمن تامین نماید.
-ضمنا یادآوری می شودکار گروههای انجمن و وظایف آنها به شرح زیر است:
هیئت مدیره انجمن با هدف دخیل کردن اعضا در امور مرتبط با انجمن و همچنین تسریع در انجام این امور اقدام به تشکیل چهار کارگروه و تعریف وظایف آنها به شرح ذیل نموده است:

1- کارگروه صنفی: این کارگروه به عنوان اصلی¬ترین رکن انجمن وظیفه پیگیری مسائل مرتبط با حرفه از جمله احقاق حقوق اعضا در سازمان¬ها و ادارات مختلف، تدوین آیین نامه¬ها و شرح خدمات مرتبط با حرفه، تدوین نرخنامه¬های خدمات طراحی، نظارت و اجرا در صورت نبود، تعیین گرو¬های هدف و رشته¬های مرتبط با معماری در جهت ساماندهی حرفه، رسیدگی به شکایات و اختلافات اعضا و مشتریان و اموری از این دست با اخذ مجوز و تصویب هیئت مدیره را دارد.

2-کارگروه آموزش: این کارگروه با هدف ارتقاء سطح علمی و فنی اعضا، وظیفه برگزاری دوره¬های آموزشی و کارگاهی، همایش¬ها، سمینارها، نشست ها و حلقه-های علمی،بازدیدهای علمی و کارگاهی، برگزاری مسابقات معماری، برگزاری ورک شاپ¬ها و اموری از این دست با اخذ مجوز و تصویب هیئت مدیره را دارد.

3-کارگروه روابط عمومی و فرهنگسازی: این کارگروه با هدف ارتقاء سطح شناخت عمومی جامعه از حرفه معماری ، رصد و ساماندهی رخدادهای معماری در سطح شهر و انجام امور مرتبط با روابط خارج سازمانی انجمن، وظیفه مکاتبه با ارگان¬ها، ادارات و سازمان¬های دخیل در امر ساخت و ساز، اطلاع رسانی به اعضا و عموم از طریق سایت انجمن، صدا و سیما، مجلات و روزنامه¬ها، پیامک و کلیه رسانه¬های سمعی و بصری، ثبت و مستندسازی اقدامات انجمن و نشر اهداف و آرمان-های انجمن از طریق شرکت در نمایشگاه¬ها، چاپ بروشور، گاه¬نامه¬ها و اموری از این دست با اخذ مجوز و تصویب هیئت مدیره را دارد.

4-کارگروه پشتیبانی و رفاهی: این کارگروه با هدف انجام خدمات پشتیبانی، رفاهی و تفریحی برای اعضا و همچنین ساماندهی امور داخل سازمانی انجمن، وظیفه پیگیری و انعقاد قراردادهای کار گروهی برای اعضا، تشکیل صندوق رفاه اعضا، برگزاری گردشها و مسافرت¬های تفریحی، عقد قرارداد با باشگاه¬های تفریحی- رفاهی، رستوران¬ها و مراکز خرید و اموری از این دست ¬با مجوز و تصویب هیئت مدیره، را دارد.

-از اعضای انجمن که داوطلب قبول این مسئولیت می باشند دعوت می شود تا ضمن تماس با آقای مهندس میروکیلی دبير انجمن به شماره 09133585648 رزومه خود را برای ایشان ارسال نمایید.
  • نویسنده: 394-1-0050
  • تاریخ:29-02-1397, 11:16
  • دفعات مشاهده: 232

مطالب مرتبط

درج نظرات شما

نام شما: *
ایمیل شما: *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی: عکس خوانده نمی شود
درج کد امینتی: